Darmowe sesje coachingowe

Darmowe sesje coachingowe

Oferujemy wsparcie w formie darmowych rozmów: sesji coachingowych lub konsultacji dla osób, które w tym trudnym czasie potrzebują porozmawiać z drugą osobą o tym, co dla nich jest ważne i być może uruchamia emocje.

Spotykamy się w tej chwili z zupełnie nową dla nas sytuacją. Nagle zostaliśmy pozbawiani możliwości spotykania się w pracy z innymi, a niektórzy w ogóle pracy jako takiej. Niektórzy z nas boją się utraty pracy, a tym samym zarobków, inni z niepokojem patrzą na sytuację gospodarczą w Polsce i na świecie, nie wiedząc co stanie się z ich firmą. Są tacy, którzy nie mogą spać w nocy z lęku o zdrowie najbliższych osób, które szczególnie są narażone na skutki koronowirusa. Inni zostali „uwięzieni” w domu zupełnie sami i codziennie muszą się zastanawiać czym wypełnić kolejne 24 godziny.

Każdy może mieć ważny powód aby chcieć porozmawiać, dlatego zaczynamy darmowe sesje coachingowe dla wszystkich chętnych.

Jesteśmy zespołem bardzo doświadczonych trenerów, psychologów, coachów. Do tej pory przez 20 lat wspieraliśmy naszych klientów w rozwiązywaniu szeregu sytuacji problemowych.

Dzisiaj wychodzimy z propozycją  darmowych spotkań online ze wszystkimi, który będą tego potrzebować.

Umów się na rozmowę/spotkanie online

Skontaktuj się z naszym Doradcą

Czekamy na Ciebie przez cały czas trwania ogłoszonej w kraju przerwy/stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Powiązane posty