Gry poszkoleniowe

Gry szkoleniowe

Stworzyliśmy jedyną w Polsce markę Gier Poszkoleniowych!

Czyli gry edukacyjne, wspierające rozwój pracowników.

Jeśli właśnie uczestniczyłeś w szkoleniu, zaczyna się dla
Ciebie czas, w którym możesz zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w rozgrywkach!

Zagraj z nami w wybraną grę online lub stacjonarnie!

Skąd pomysł na gry Poszkoleniowe?

Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w uczeniu ludzi w organizacjach zaowocowało stworzeniem przez nas innowacyjnych produktów – Gier Poszkoleniowych. Żeby pomóc uczestnikom szkoleń we wdrażaniu świeżo zdobytych umiejętności organizujemy rozgrywki gier biznesowych. Jest to godzinne spotkanie organizowane przez pracodawcę np. raz w miesiącu. W zależności od gry uczestnicy wchodzą w określoną rolę i w ciekawy, wciągający sposób trenują kompetencje, które później wykorzystują w pracy. Może to być kompetencja prowadzenia rozmowy z pracownikiem, która kończy się wyższą motywacją do wykonania zadania. Może to być zdolność radzenia sobie z uszczypliwymi uwagami pracowników, delegowania i monitorowania zadań.

Można powiedzieć, że są to także gry dla trenerów, gdyż świetnie sprawdzają się w roli narzędzia angażującego uczestników szkoleń w trening.

Nasze gry Poszkoleniowe

Gry Poszkoleniowe odtwarzają rzeczywistość z Twojej firmy.

Sytuacje w naszych grach szkoleniowych i poszkoleniowych odtwarzają rzeczywistość zawodową większości firm. Dzięki temu uczestnicy rozgrywek mają łatwość zastosowania wiedzy w praktyce. Szkolenie z wykorzystaniem gier biznesowych, które połączone z utrwalaniem kompetencji, to wyższy zwrot z inwestycji w szkolenia. To łatwiejsze i szybsze wdrożenie w życie zawodowe niezbędnych kompetencji.

Ponieważ rozgrywki odbywają się w firmie to również oszczędność wynikająca z braku wynajmowania sali szkoleniowej na zewnątrz, brak dodatkowych dojazdów i noclegów. To formuła systematycznych spotkań prowadzonych przez Mistrza Gry (którym może być reprezentant HR albo bezpośredni przełożony). Gra Poszkoleniowa prowadzona przez menedżera w swoim zespole to również duża dawka wiedzy o kompetencjach swoich pracowników.

Co więcej, są to też gry dla trenerów, gdyż mogą one pełnić rolę świetnego narzędzia do przekazywania wiedzy podczas organizowanych szkoleń. Dzięki temu uczestnicy chętniej zaangażują się w spotkanie, co także przełoży się na efektywność treningu.

Co wyróżnia nasze gry?

Gry poszkoleniowe to pomysł na to, w jaki sposób po szkoleniu implementować wiedzę. Pomagają uczestnikom szkoleń wracać do wiedzy, którą poznali podczas szkolenia, trenować nowe umiejętności i przede wszystkim: poprzez liczne rozgrywki, zachęcać do cyklicznego używania poznanych technik menedżerskich. A tylko powtarzalność działania daje możliwość stworzenia nawyku stosowania poznanej umiejętności i wykorzystywania jej w pracy. I tym przede wszystkim gry poszkoleniowe różnią się od gier szkoleniowych. Te ostatnie pokazują jedynie mechanizm działania jakiejś techniki, pozwalają jednorazowo doświadczyć konkretnego narzędzia. Gry poszkoleniowe natomiast są nastawione na trenowanie i poprze wielokrotność powtórzeń – kształtują nowe nawyki.

Dodatkowo gry poszkoleniowe wyróżnia to, że ich zawartość jest ściśle związana z przebytym szkoleniem a logistyka przeprowadzenia jest dostosowana do możliwości formy, w której planujemy rozgrywki. Są to także gry dla trenerów, przedstawicieli działów HR i bezpośrednich przełożonych, gdyż to właśnie oni mogą pełnić rolę moderatora danej gry. Forma rozgrywek może być stacjonarna lub realizowana w sieci (na przykład dla zespołów rozproszonych).

Zapraszamy trenerów

do korzystania z naszych gier poszkoleniowych online!

Grać można na naszej platformie gdzie i kiedy chcesz.

Od teraz oferujemy nasze gry szkoleniowe w formie wirtualnych rozgrywek. Od teraz trenerzy zainteresowani wykorzystaniem grywalizacji w swojej pracy, będą mogli skorzystać z oferty zakupu rozgrywek jednej z naszych gier Prosto z Mostu. Gra uczy adekwatnego wykorzystania technik komunikacyjnych asertywnego stylu komunikowania się i budowania konstruktywnej relacji ze współpracownikami.

Trenerzy korzystający z tej oferty będą mogli zaplanować rozgrywki podczas swojego szkolenia online z grą lub stosować ją w formie samodzielnej gry online realizowanej po szkoleniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    ** To pole jest wymagane