PATRONI MEDIALNI

Czy przyszłością szkoleń jest grywalizacja? Jak wygląda proces rozwoju kompetencji pracowników, gdy jest on wspomagany przez gry szkoleniowe i poszkoleniowe? Jakie przynosi to efekty? Czy w pracy można grać w gry?

Na te pytania odpowie Konferencja „Game Learning – narzędzia rozwojowe przyszłości”! V edycja konferencji odbędzie się 18 marca 2020 roku w hotelu Arche Hotel Geologiczna przy ulicy Geologicznej 4 w Warszawie.

Konferencja „Game Learning – narzędzia rozwojowe przyszłości” to wydarzenie, podczas którego:

  • dowiesz się, jak przebiega szkolenie, w którym stosuje się gry szkoleniowe;
  • zagrasz w naszą autorską grę szkoleniową „Poligon Menedżerski”;
  • będziesz miał możliwość uczestniczenia w panelu dyskusyjnym;
  • usłyszysz o efektach „game learningu” bezpośrednio od osób, które korzystały z takiego rozwiązania w swoich firmach;
  • dowiesz się, w jaki sposób gry szkoleniowe i poszkoleniowe przekuwają u pracowników teorię w praktykę.

 

Przyjdź na konferencję i poznaj gry rozwijające różne kompetencje. Doświadcz, w jaki sposób gry szkoleniowe mają wpływ na Ciebie oraz jak mogą wpłynąć na Twoich pracowników. Podczas wydarzenia osobiście zagraj w grę „Poligon Menedżerski„, w której wcielisz się w rolę menedżera, który zmaga się z najróżniejszymi problemami z życia firmy.

Posłuchaj przemówień i porozmawiaj z przedstawicielami organizacji, z którymi współpracujemy od lat. Dowiedz się, jak u nich przebiegał proces szkoleń z zastosowaniem gier szkoleniowych oraz poszkoleniowych. Nasi goście opowiedzą również, jak wpłynęło to na rozwój ich organizacji.

Wrażenia uczestników po konferencji New Players Poland:

Na tegorocznej konferencji wystąpią przedstawiciele Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o. o:

Jacek Kwiecinski

Jacek Kwieciński
Dyrektor Personalny i Członek Zarządu
Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.

Izabela Ziętek

Izabela Ziętek
Learning & Development Manager
Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Karierę zawodową zaczynał w obszarach IT: najpierw jako programista, potem kierownik zespołów specjalistów IT, aż po prowadzenie dużego projektu wdrożeniowego związanego z systemem klasy ERP. Od kilku lat zajmuje się zarządzaniem i prowadzeniem zespołów HR. Od zawsze związany z korporacjami i pracą w międzynarodowym środowisku specjalistów. Doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej oraz zaangażowanie w projekty IT i HR w różnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstw daje mu zrozumienie i szeroki punkt widzenia na potrzeby biznesu i wiedzę, jak te potrzeby realizować.

Zajmuje się też coachingiem oraz wdrażaniem metod ciągłego doskonalenia w pracy biurowej. Współpracuje jako członek Rady Ekspertów z Klubem HR działającym przy CAN Institute i HBR Polska.

Obecnie odpowiedzialna za obszar rozwoju pracowników, przywództwa oraz zarządzania talentami dla spółek Pratt & Whitney w Polsce. Z wykształcenia psycholog pracy i organizacji, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze „miękkiego HR”. Na swojej ścieżce zawodowej odpowiadała za rekrutację i pozyskiwanie  talentów, działania wzmacniające zaangażowanie pracowników i praktyki zarządzania. Wdrażała programy rozwojowe oraz prowadziła projekty związane z zarządzaniem wiedzą. Przez kilka lat pełniła również rolę HR Biznes Partnera w różnych obszarach funkcyjnych organizacji.

Szczególnie bliskie są dla niej zagadnienia rozwoju kultury organizacyjnej, zróżnicowania i integracji (D&I) oraz kompetencji przyszłości w erze transformacji cyfrowej.

Moje pasje nauka i bieganie.

Podczas konferencji będziesz miał/a możliwość, aby porozmawiać z przedstawicielami innych firm, które korzystają z naszych autorskich rozwiązań. Naszymi tegorocznymi gośćmi w panelu dyskusyjnym będą przedstawiciele firm:

KATARZYNA BRYLCZAK

KATARZYNA BRYLCZAK
Dyrektor Personalny
Schattdecor

NORBERT
STYPA
Menedżer zespołu szkoleń
Alior Bank SA

KAROLINA MIKULEWICZ

KAROLINA MIKULEWICZ
HR Business Partner
Ikano Industry Rogoźno

Natalia Brykczyńska

NATALIA BRYKCZYŃSKA
HR Business Partner
Ikano Industry Krajenka

JOANNA RADOSŁAWSKA

JOANNA RADOSŁAWSKA
HR Business Partner
ZF Zakład Elektroniki

Socjolog, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. Od samego początku kariery zawodowej czyli ponad 15 lat związana zawodowo z obszarem budowania zespołów pracowniczych, ich rozwijania i motywowania. Swoją pracę zawodową rozpoczynała w firmie rekrutacyjnej, następnie w roli managerskiej  pracowała w firmie produkcyjnej z kapitałem niemieckim. Obecnie –  od prawie 5 lat poprzez pełnienie funkcji dyrektora personalnego odpowiada za strategię personalną w firmie Schattdecor.

W swojej roli zawodowej czuje się odpowiedzialna za trafne diagnozowanie potrzeb organizacji w obszarze kapitału pracowniczego, inicjowanie potrzebnych zmian jak również partnerskie budowanie z kadrą zarządzającą odpowiednich rozwiązań i standardów personalnych, które docelowo służą wspieraniu całego biznesu.

Certyfikowany praktyk mistrzowskiej sztuki NLP, Międzynarodowy Coach ICC, Konsultant Insights Discovery oraz Absolwent Psychologii w Biznesie.  Jednocześnie praktyk w zakresie sprzedaży i obsługi klienta w kanałach zdalnych oraz B2B. Doświadczenie zawodowe budowane z pasją i zaangażowaniem – Konsultant, Trener, Menedżer Zespołu Sprzedaży Telefonicznej, Dyrektor Oddziału, Menedżer Zespołu Szkoleń. Pasjonat rozwoju i synergicznej pracy z biznesem. Każdego dnia dąży do poszerzenia swoich kompetencji i jako reprezentant działu HR pielęgnuję współpracę z biznesem w zakresie programów rozwojowych i zwinnego podejścia do codziennej pracy w organizacji. Współtwórca w tworzeniu pierwszego na świecie innowacyjnego Banku Internetowego – Alior Sync, obecnie T-mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Energiczny, uśmiechnięty oraz otwarty na codzienne relacje zawodowe z ludźmi, dzięki którym może udoskonalać siebie każdego dnia i podchodzić do nowych aktywności zawodowych z pasją i entuzjazmem.

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Od ponad 15 lat z satysfakcją realizuję projekty polityki personalnej, zarządzania produkcją i jakością. Specjalizuję się w rozwoju i zarządzaniu wiedzą – również jako trener biznesu, Master Trainer TWI oraz asesor metody AC/ DC.  Wspieranie ludzi w osiągania celów jest da mnie kluczową wartością i źródłem ogromnej satysfakcji.

Przygotowałam firmę do osiągnięcia 5-krotnego tytułu Laureata w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych i Ministra Pracy oraz otrzymałam dwukrotnie Dyplom Programu Edukacji Profesjonalnej PEP HR nadany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, przygotowałam 11 recenzowanych publikacji naukowych. Jestem również Członkiem  Rady Doradczej Przedstawicieli Biznesu Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Moje pasje nauka i bieganie.

Dla kogo przeznaczona jest Konferencja „Game Learning – narzędzia rozwojowe przyszłości”? Serdecznie zapraszamy: 

  • przedstawicieli firm pragnących dowiedzieć się, jak skutecznie zwiększyć poziom kompetencji pracowników z pomocą gier szkoleniowych oraz poszkoleniowych;
  • osoby na stanowiskach ds. HR w firmach;
  • właścicieli i zarządzających firmami;
  • dyrektorów i kierowników.

 

O New Players Poland

New Players Poland to ponad 20 lat doświadczenia w branży szkoleniowej. Współpracujemy z dużymi i średnimi organizacjami dbając o to, by firmy osiągały lepsze wyniki, a pracownicy odczuwali satysfakcję z pracy. Prowadzimy szkolenia z zakresu zarządzania, sprzedaży, motywowania i innych miękkich kompetencji biznesowych. Przygotowujemy pracowników do realizacji wyznaczonych celów, uczymy ich, jak radzić sobie z trudnymi czy stresującymi sytuacjami oraz regulujemy występujące w organizacjach napięcia. A przy tym wszystkim świetnie się bawimy tworząc nasze gry szkoleniowe i poszkoleniowe, dzięki którym uczestnicy szkoleń mogą podnosić poziom swoich kompetencji, a następnie przekładać to na lepsze wyniki w pracy.

Harmonogram · Środa, 18 marca 2020

09:00 – 09:30 Czas na pyszną kawę i ciasta, oglądanie Gier Poszkoleniowych, konsultacja z trenerami
09:30 – 10:30 Wystąpienia prelegentów: 

„Z tradycją w przyszłość – jak nowe pogodzić z doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi”

Jacek Kwieciński Dyrektor Personalny/ Członek Zarządu, Pratt&Whitney Kalisz Sp. z o.o.
Izabela Ziętek, Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju Pratt & Whitney Kalisz, Pratt&Whitney Kalisz Sp. z o.o.

10:30 – 12:30 Rozgrywki Gry Poszkoleniowej: Poligon menedżerski
12:30 – 12:45 Przerwa (przekąski w formie bufetu, rozmowy)
12:45 – 13:45 Panel dyskusyjny na temat wykorzystywania Gier Poszkoleniowych w praktyce. Uczestnikami panelu będą przedstawiciele firm Alior Bank S.A.ZF Automotive Systems Poland Sp. z o. o. , Ikano Industry Krajenka, Ikano Industry RogoźnoSchattdecor Sp z o. o.
13:45 – 14:00 Ogłoszenie konkursu

Powiązane posty