Konkurs Wygraj Pigułki Wiedzy

Cześć wszystkim 😉

 

Już niedługo będzie okazja wygrać cały komplet filmów „Pigułki Wiedzy, przygotowany przez naszych ekspertów od zarządzania.

 

Jeśli zarządzasz ludźmi i zdarzają Ci się w pracy sytuacje, w których nie wiesz co zrobić, jak zareagować, to sięgnij po Pigułki Wiedzy. To 33 krótkie filmy, w których znajdziesz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. To techniki zarządzania, pogrupowane w tematy: komunikacja, zarządzanie, organizowanie i planowanie pracy.

 

Daj sobie szansę i zagraj o 33 Pigułki Wiedzy.

 

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  1. Uczestnikiem konkursu staje się osoba, która przed 14.08.2020 20:00 polubi Fanpage New Players Poland  na Facebooku oraz post z konkursem; prawidłowo wypełni i prześle formularz zgłoszeniowy.
  2. Przed 14.08.2020 uczestnicy otrzymają trzy Pigułki Wiedzy oraz Film pt. „Dlaczego chcesz uczyć się z Pigułek Wiedzy?” . Zadanie konkursowe polega na nagraniu własnego, krótkiego materiału video (od 6 do 12 sekund), jako kontynuację/uzupełnienie Filmu i przesłanie go w komentarzu pod postem konkursowym (który uczestnik powinien polubić) do 21.08.2020. Swój film należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym i zebrać pod swoim komentarzem największą liczbę polubień.
  3. I  miejsce przyznaje się Uczestnikowi Konkursu, który zebrał najwięcej głosów, pod udostępnionym komentarzem ze swoim filmem wśród pozostałych uczestników konkursu. Nagroda za pierwsze miejsce: Cały zestaw Pigułek Wiedzy.
  4. II miejsce przyznaje się Uczestnikowi Konkursu, który zebrał drugą największą liczbę głosów pod udostępnionym komentarzem pod postem konkursowym wśród pozostałych uczestników konkursu. Nagroda za II miejsce: pakiet Pigułek Wiedzy „Jak trzymać emocje na wodzy”. 
  5. III miejsce przyznaje się Uczestnikowi Konkursu, który zebrał trzecią największą liczbę głosów pod udostępnionym komentarzem pod  postem konkursowym wśród pozostałych uczestników konkursu. Nagroda za III miejsce:  pakiet Pigułek Wiedzy „Jak rozwiązać problem w pracy”.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 01.09.2020r. o  godzinie 10:00.

Więcej o konkursie znajdziesz w regulaminie. (Uwaga! terminy zostały przesunięte o tydzień!)

Życzymy powodzenia!

Powiązane posty