fbpx

Ranking firm szkoleniowych 2020

Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
https://www.oferteo.pl/szkolenia/krakow#Najlepsi

Orły Kształcenia i Najlepsi 2020

Nie ma chyba nic bardziej motywującego w pracy trenerów i doradców biznesu jak informacja od osób, dla których tworzymy usługę, że są z niej zadowoleni, że cenią wysokie standardy i nasz profesjonalizm. Tym większa jest to satysfakcja, że w ostatnim czasie doświadczyliśmy takiej przyjemności podwójnie. Znaleźliśmy się bowiem w gronie firm nagrodzonych Orłem Kształcenia. Zdobyliśmy również I miejsce w rankingu oferteo, otrzymując tytuł Najlepsi 2020.

Na czym polega ranking firm szkoleniowych?

W obydwu przypadkach ranking ten tworzą sami klienci a nie eksperci z zewnątrz. Wobec tego, opiera się on na informacjach otrzymanych bezpośrednio od osób, które korzystają z naszych usług i  w sposób obiektywny mogą ją ocenić. W przypadku Orłów Kształcenia, program ten został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Niewątpliwie, dzięki temu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. W przeciwieństwie do licznych programów obecnych na rynku, Orły Kształcenia mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy. Reasumując, program polega na zbieraniu ocen z portali społecznościowych i branżowych firm świadczących usługi. Z zebranych ocen wyliczana jest średnia.

Opinie jakościowe klientów

Z kolei ranking oferteo opiera się na opiniach klientów, które zostawiają, korzystając z usługi. Z pewnością sami z doświadczenia wiemy, jak niechętnie zostawiamy pisemną ocenę po jakimkolwiek zakupie. Nawet jeśli jest on udany. Bez wątpienia napisanie opinii wymaga przecież od nas dodatkowego wysiłku, zastanowienia się, co chcemy napisać, często odpowiedzi na dodatkowe pytania… Tym bardziej, otrzymując informacje jakościowe od naszych klientów, jesteśmy im wdzięczni za tę ocenę. Ranking firm szkoleniowych tworzą więc sami klienci!

Zapytaj naszego doradcę o szkolenie dla Twojej firmy
Skontaktuj się z nami

Jak być w gronie najlepszych firm szkoleniowych?

Najkrócej można powiedzieć tak: słuchając tego, co mówi klient. Na każdym etapie. Przede wszystkim obserwując rynek i rozmawiając z potencjalnymi klientami o tym, co im doskwiera, czego potrzebują, co rozwiązałoby im konkretne problemy. Z pewnością na etapie przygotowania oferty, pytając o specyfikę działania i uwzględniając wszelkie informacje, które doprowadzą do tego, że oferta będzie „szyta na miarę”. Niewątpliwie w trakcie realizacji usługi również warto być otwartym na klienta i empatycznie reagować na jego potrzeby. No i w końcu, po realizacji usługi, także zapytać o opinie. Co ceni klient w naszym działaniu? Co mu mniej odpowiadało? W związku z tym, czego oczekuje w przyszłości? A wszystko po to, by uzyskane w ten sposób informacje uwzględnić w dalszych działaniach. Reasumując, najlepsze firmy szkoleniowe nie stawiają się wyżej, w roli wszystkowiedzących mentorów. Stają ramię w ramię z klientem i traktują go jak partnera. Z szacunkiem. Uwzględniając jego punkt widzenia.

Czy tylko szkolenia menedżerskie?

Szkolenia menedżerskie to sztandarowy produkt każdej firmy doradczo-szkoleniowej. Bo stanowisko kierownicze wymaga nabycia bardzo konkretnych kompetencji, które wiążą się z zarządzaniem zespołem pracowników. Wczytując się w opinie naszych klientów, dzięki którym otrzymaliśmy te dwa trofea, można jednak zauważyć, że cenią sobie oni również inne formy rozwoju. Z pewnością to, co im się podoba w naszej ofercie, to różnorodność. Doceniają zarówno standardowe szkolenia, jak i symulatory czy pigułki wiedzy. A przede wszystkim: rozgrywki gier poszkoleniowych. Dzięki takiej palcie usług rozwojowych, możemy celnie trafiać nie tylko w merytoryczny aspekt przygotowywanych przez nas działań rozwojowych. Ale przede wszystkim – w preferowaną przez klientów formę rozwoju.

Oto wybrane opinie naszych klientów:

Praktyczne i przyjazne narzędzia do badania oraz rozwoju kompetencji menadżerskich. Rozgrywki karciane zachęcają do pracy nawet tych najbardziej opornych. 🙂 Wiedza wykorzystana do budowania gier poparta wieloletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi, a wykorzystane przykłady sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowatorskie metody pracy, wiedza i doświadczenie trenerów.

Oferta fantastycznie dopasowana do potrzeb naszej Firmy. New Players wsłuchuje się w potrzeby klienta. Polecam.

Ciekawa forma prowadzenia szkolenia. Różnorodność zajęć. Zasady obowiązujące podczas szkolenia. Nastawienie na dużą aktywność uczestników.

Ranking firm szkoleniowych 2020
3.4 (68%) - 5 ocen[a]

Powiązane posty