Szkolenia dla trenerów

Firma szkoleniowa New Players przedstawia szkolenia biznesowe

Szkolenia dla trenerów

Profesjonalnie szkolimy trenerów

Ponad 20 – letnie doświadczenie trenerskie konsultantów New Players Poland przede wszystkim umożliwia realizację różnorodnych tematów szkoleń biznesowych.

Wszystkie proponowane szkolenia biznesowe  zostały z powodzeniem przeprowadzone i wysoko ocenione w ramach projektów rozwojowych.

 1. Metody szkoleniowe. Jak je stosować?


 2. Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami na sali szkoleniowej.


 3. Kluczowe zasady interaktywnego prowadzenia szkoleń.


 4. Angażowanie uczestników w proces szkolenia z wykorzystaniem gry.


 5. Warsztaty i wykłady. Jak przygotować ciekawy program szkolenia?

Dowiesz się:

 • W jaki sposób można angażować uczestników krótkich szkoleń?
 • Jak w trakcie szkolenia tworzyć odpowiednią atmosferę, która ułatwia uczenie się?
 • Jak się przywitać i nawiązać kontakt z grupą?
 • Jak budować swoją wiarygodność i autorytet jako prowadzącego?
 • Jak ustalić cele szkoleniowe?
 • Co robić, gdy uczestnicy są mało aktywni i niechętnie dzielą się swoim zdaniem?
 • Jak zachęcać ich do wymiany doświadczeń?
 • Jak wykorzystywać narzędzia i techniki oceny szkolenia?

Naszą ofertę adresujemy zarówno do osób pracujących w tym zawodzie jako freelancerzy, trenerów wewnętrznych czy prowadzący szkolenia we własnych firmach, jak i do menedżerów zarządzających zespołami.

Istotą treningu jest poznanie siebie i budowanie obszaru samoświadomości. Rozpoznanie i nazwanie swojego systemu wartości, osobistych przekonań i nastawień. Uświadomienie sobie swoich głównych styli myślenia, działania, odczuwania i komunikowania. Osoby prowadzące treningi, udzielają na bieżąco informacji zwrotnych, sugerujących kierunki pracy własnej uczestnika.

Owocem współpracy naszych doświadczonych trenerów jest wspólna filozofia uczenia dorosłych, sprawdzająca się zarówno na szkoleniach, jak i w działalności doradczej oferowanej firmom. Filozofia ta opiera się na mocnych fundamentach – modelach i standardach pracy trenera, sprawdzonych i doskonalonych w licznych projektach w toku wielu lat pracy trenerskiej.

Pragniemy podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami z tymi, którzy rozpoczynają pracę trenerską lub chcą ją doskonalić. Pragniemy w praktyczny sposób uczyć przyszłych adeptów projektowania i prowadzenia szkoleń oraz zachęcać do refleksji nad własnymi osobistymi kompetencjami trenerskimi.

Narzędzia dla trenerów w formie online

Profesjonalnie szkolimy trenerów

Zapraszamy trenerów do korzystania z naszych gier poszkoleniowych w formie online!

Popularność naszych gier skłoniła nas do tego, by zamienić gry szkoleniowe w wirtualne rozgrywki. Od teraz trenerzy zainteresowani wykorzystaniem grywalizacji w swojej pracy, będą mogli skorzystać z oferty zakupu rozgrywek jednej z naszych gier Prosto z Mostu. To gra która przenosi graczy w rzeczywistość firmową, a konkretnie – w sytuację zebrania kierowniczego. A na zebraniu aż huczy od emocji i tekstów w agresywnym lub lekceważącym stylu rzucanym przez kierowników. Gra uczy adekwatnego wykorzystania technik komunikacyjnych asertywnego stylu komunikowania się i budowania konstruktywnej relacji ze współpracownikami.

Trenerzy korzystający z tej oferty będą mogli zaplanować rozgrywki podczas swojego szkolenia online z grą lub stosować ją w formie samodzielnej gry online realizowanej po szkoleniu.

 

Bądź z nami na bieżąco!