5 / 5 ( 1 vote )
gra motywacyjna
W końcu jest! Wiosna! A razem z nią nasza promocja!
W okresie od 21.03 do 20.06 mogą Państwo skorzystać z wyjątkowej okazji!
O motywowaniu pracowników napisano już tak wiele – nadal jednak spora liczba pracowników przychodzi do pracy zdemotywowana. Dlaczego tak się dzieje?
„Jak możliwość awansu może go nie motywować? Przecież wszystkich motywuje!” – tak w przypływie rozpaczy zareagował jeden ze znajomych kierowników w rozmowie ze mną, kiedy opowiadał mi o swoich usilnych, choć nieskutecznych, próbach motywowania swojego pracownika.
Pracujemy na rynku szkoleniowym od 20 lat, a ostatnio, zamiast szkoleń, realizujemy dla naszych klientów inne działania. Nazywamy je INTERWENCJAMI, czyli potrzebą różnego rodzaju wsparcia organizacji w zakresie jej funkcjonowania.
Gry w assessment i development centre. Czy tylko wdrażanie umiejętności po szkoleniu?
W poprzednim blogu opisywaliśmy ideę gier poszkoleniowych, które projektujemy. Powstały one przede wszystkim po to, by wzmacniać efekt szkoleń, podtrzymywać motywację pracowników do stosowania poznanych umiejętności jak również …
W roku 2015 pierwszy raz w Internecie pojawiło się pojęcie – Gry Poszkoleniowe. Nazwa wskazuje na to, że dotyczy to produktu lub usługi, która ma zastosowanie po szkoleniu.
W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku Abraham Maslow opracował znaną „Piramidę Potrzeb” pokazującą, że istnieje pewien określony porządek zaspokajania potrzeb przez ludzi. Zaczynając od fizycznego przetrwania (jedzenie, picie, sen itd.) aż do samorealizacji.
Czy wada może być zaletą? Bardzo bliskie jest mi twierdzenie profesora Zbigniewa Nęckiego, który twierdzi, że trudno jest mówić o czymś takim jak negatywna cecha danego człowieka. Zawsze bowiem można znaleźć okoliczności kiedy ta potencjalna wada może stać się zaletą.