Wirtualna konferencja „Game learning – narzędzia rozwojowe przyszłości”

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na naszą wirtualną e- konferencję „GAME LEARNING – NARZĘDZIA ROZWOJOWE PRZYSZŁOŚCI”, która odbędzie się 15 kwietnia 2020 r.

Z uwagi na obecną sytuację organizujemy konferencję w formie online, w której uczestnicy w czasie rzeczywistym rozegrają rundę gry „Poligon Menedżerski”.

Wirtualna konferencja potrwa w godzinach od 9:00 do 12:00.

Nowy format konferencji kładzie nacisk na rozgrywkę gry „Poligon Menedżerski” oraz dyskusję i wymianę doświadczeń graczy.

Co mamy w planie?

  • Każdy z uczestników tego spotkania otrzyma od nas POLIGONOWY NIEZBĘDNIK. To najważniejszy element gry POLIGON MENEDŻERSKI, który zawiera kompendium wiedzy istotnej w zarządzaniu. Niezbędnik to zestaw 33 kart z opisem kluczowych technik związanych z zarządzaniem, komunikacją oraz planowaniem aktywności w czasie. Śmiało można go porównać z niezwykle funkcjonalnym podręcznikiem, który można mieć zawsze przy sobie.
  • Posiadając NIEZBĘDNIK weźmiecie Państwo udział w rozgrywce POLIGONOWEJ, zupełnie nowej propozycji uczenia się i utrwalania dobrych praktyk zarządzania. To niezwykle angażująca graczy forma ze szczyptą rywalizacji.
  • Spotkanie jest też okazją do poznania naszych gości, którzy na co dzień wykorzystują gry w projektach rozwojowych oraz kreatywnie opracowują nowe, niestandardowe zastosowania gier w swoich organizacjach. Opowiemy o dużym projekcie rozwoju kadry menedżerskiej realizowanym w firmie Pratt & Whitney, a opartym między innymi o grę POLIGON MENEDŻERSKI. Podzielimy się wiedzą związaną z wykorzystaniem game learningu w rozwijaniu kompetencji pracowniczych.
  • Przed spotkaniem zachęcamy do przeczytania naszego artykułu pt. „……” w marcowym wydaniu czasopisma Personel.

 

Kogo zapraszamy na e – konferencję?

  • osoby odpowiedzialne za działania HR w firmach;
  • właścicieli i zarządzających firmami, którzy chcą dowiedzieć się, jak skutecznie podnieść poziom kompetencji pracowników;
  • przedstawicieli firm, których interesuje rozwój umiejętności za pomocą gier szkoleniowych oraz poszkoleniowych.

 

O New Players Poland

Jesteśmy firmą szkoleniową z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Współpracujemy z dużymi i średnimi firmami, dbając o to, by organizacje osiągały lepsze wyniki, a pracownicy odczuwali satysfakcję z pracy. Szkolimy z zakresu sprzedaży, zarządzania, motywowania i innych miękkich kompetencji biznesowych. Przygotowujemy pracowników do realizacji celów, uczymy ich radzić sobie z trudnymi sytuacjami, regulujemy pojawiające się w organizacjach napięcia. A do tego wszystkiego całkiem nieźle się bawimy tworząc nasze gry szkoleniowe i poszkoleniowe, dzięki którym uczestnicy naszych szkoleń mogą z łatwością nauczyć się nowych kompetencji.

 

Cena za udział w konferencji: 100 PLN netto.

Skontaktuj się z naszym Doradcą, aby zapisać się na wydarzenie.

 

To co? Widzimy się i słyszymy 15 kwietnia!:)

Powiązane posty