fbpx

Do końca sierpnia! Symulator Zarządzania Zespołem Produkcyjnym w promocyjnej cenie

Szkolenie Zarządzanie zespołem produkcyjnym

Zarządzanie zespołem produkcyjnym

Wakacje z firmą KLAPEX! 

Właśnie rozpoczyna się kolejny dzień pracy w firmie produkcyjnej KLAPEX. Jesteś brygadzistą na pakowni i czeka Cię przygotowanie dużej wysyłki dla klienta. Zarządzanie zespołem produkcyjnym jest Twoją codziennością? Zastanawiasz się, czy pracownicy z Produkcji zdążą dostarczyć towar na czas, czy, jak ostatnio, będziesz musiał szukać pracowników na nadgodziny. Podejrzewasz też, że szef Działu Technicznego będzie chciał zaangażować twoich pracowników do projektu oszczędności energetycznej w firmie. Dasz radę stawić temu czoła? Wszystko w twoich rękach!

Kto twierdzi, że w wakacje nie można się rozwijać? My uważamy, że jest to doskonały czas na uczenie się w nietypowy, ale skuteczny sposób!

Zapraszamy na wakacyjne praktyki w firmie KLAPEX! Dzięki uczestnictwu w symulatorze kompetencji menedżerskich, nie tylko zdobędziesz umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym, ale też otrzymasz informację zwrotną o tym, jakim jesteś liderem.

Do końca sierpnia trwa wakacyjna promocja – 2.500 pln zamiast 4.000 pln za 3-godzinny symulator zarządzania realizowany dla grup 11-13 osób).

Do końca sierpnia! Symulator Zarządzania Zespołem Produkcyjnym w promocyjnej cenie
5 (100%) - 5 ocen[a]

Powiązane posty