Zarządzanie zespołem projektowym. Znajdź podobieństwa i różnice….

Zarządzanie zespołem projektowym. Znajdź podobieństwa i różnice….

Zarządzanie zespołem projektowym. Znajdź podobieństwa i różnice….

Jesteś liderem zespołu projektowego albo jego członkiem? Zarządzanie to Twoja działka? Ten przykład jest dla ciebie. Znajdź podobieństwa i różnice odnoszące się do twoich doświadczeń lub wyobrażeń. Miłej lektury.

Wszelkie podobieństwa do rzeczywistych osób i sytuacji są zamierzone, gdyż ta historia zdarzyła się naprawdę

Zarządzanie zespołem projektowym. Znajdź podobieństwa i różnice….

Wiadomość wysłana przez lidera zespołu do 12 osób – jego członków:

Lider 04.03.08 14:30
Witajcie,
czas na nasze spotkanie, na którym omówimy kwestie formalne naszych zadań i uzgodnimy obszary tematyczne dla każdego podzespołu. Jest to ważne, ponieważ pracujemy w oparciu o podobne dane i to czym się zajmujemy w poszczególnych zadaniach nie może się pokrywać. Na dniach prześlę Wam na maila wszystkie konspekty, żebyście sprawdzili, czym chcą się zająć inne podzespoły.
Co do spotkania proponuję poniedziałek, 12.30. Ważne  jest, żeby z każdego zespołu była przynajmniej jedna osoba.
Pozdrawiam Was serdecznie,

P.S. proszę o potwierdzenie przyjścia na spotkanie.

 

Lider 04.03.08 17:42
poniedziałek, tj. 10.03, miejsce budynek główny, pokój jeszcze podam,
K.

 

Lider 06.03.08 15:47
Witam Was,
co do naszej komunikacji, to mam prośbę, odpisujmy do wszystkich, nie piszcie tylko do mnie. w ten sposób wszyscy będą na bieżąco z tym co się dzieje. Ponieważ zwroty a propos spotkania, które od Was na razie dostałam są takie, że nie wszystkim pasuje proponuje co następuje:

1) spotkajmy się jak najszybciej (przyszły tydzień), gdyż muszę przekazać konspekty i postanowienia szefowi, tak aby On miał materiał który zaprezentuje zarządowi.

2) ustalmy razem, kiedy się spotkać, dajcie znać wszystkim, kiedy nie możecie i wtedy wybierzemy coś odpowiedniego.

Proszę o jak najszybszy kontakt w tej sprawie. dopóki się nie spotkamy sprawy związane z projektem nie będą mogły ruszyć bo bez konspektów zarząd nie da akceptacji, a wtedy nie ma za bardzo po co realizować naszych zadań…
Zmobilizujmy sie:)
pozdrawiam serdecznie,
K

 

OSOBA 1 07.03.08 7:44

Mi pasuje każdy dzień, bo i tak muszę wziąć urlop. Na to poniedziałkowe spotkanie też wzięłam, lecz widzę że chyba się pospieszyłam…

 

OSOBA 2 07.03.08 10:19
Hej;
Nie pasuje mi wtorek i środa w godz 15.30 – 18.30, oraz piątek w godz. 
13-15
Pozdrawiam 
O.

 

OSOB 3 07.03.08 14:46
Hej,
Obawiam się, że w ten sposób – tzn. zgłaszając swoje terminy – będziemy umawiać się cały tydzień. Może najłatwiej byłoby w poniedziałek 10 II o 9.30 lub 10.00 (w zależności od wagi spraw do omówienia). O 11.30 jest zabranie z szefem, więc wszyscy i tak musimy pójść, a do 11:30 powinniśmy zdążyć. Poza tym jeśli M K. wzięła już urlop… ????
Jeśli ta propozycja nie przejdzie, to ja nie mogę w pn. od 11.30 do 17.00, w śr. od 11.00 do 17.00, czw. od 12.00 do 14.00 i cały piątek
L.

 

OSOBA 2 08.03.08 12:16

Hej;
Podzielam wątpliwości L. oraz popieram pomysł, żeby spotkać się w poniedziałek o 10 w budynku głównym. 
Pozdrawiam
O

 

OSOBA 4 08.03.08 20:36

Cześć, ja też się do tego przyłączam.
S

 
OSOBA 1 09.03 13:28
W takim razie zostaje ten poniedziałek?:) o godz 10? proszę o jakieś potwierdzenie:)
m

 

OSOSBA 2 09.03. 14:04
Zmiana planów. Ja mam w poniedziałek spotkanie z audytorem. Prawdopodobnie będę wolna dopiero o 10.30
O.

Zarządzanie zespołem projektowym. Znajdź podobieństwa i różnice….

A ty wiesz już jak powinna być sformułowana pierwsza informacja od lidera, aby sprawnie doprowadziła do spotkania zespołu?
W trenowaniu takich i innych kompetencji oraz zarządzanie zespołem, nie tylko projektowym pomaga gra poszkoleniowa Poligon Menedżerski.

Gra dedykowana jest wszystkim menedżerom, którzy nie są jeszcze pewni swoich umiejętności lub nie mieli okazji ich sprawdzić. Gra odtwarza sytuacje z życia menedżerów na całym świecie, doskonale łącząc wiedzę z bezwzględnością poligonu. Zarządzanie, rekrutacje, zwolnienia, konflikty w zespole, mobbing, to tylko niektóre zdarzenia, które staną na drodze graczy. Zacięte dyskusje między graczami, konsultacje z doradcą, opinie obserwatorów, to rzeczywistość poligonowych manewrów. W przetrwaniu na polu walki pomogą graczom poligonowe niezbędniki i rekomendacje sztabu.

Jeżeli przyjmiesz wyzwanie i zagrasz, nie straszne będzie Ci planowanie zebrania nawet dla 12 osób i nawet jego zarządzanie!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę na Linkedin!

Powiązane posty