Gry menedżerskie

Gry dla menedżerów

Czyli skuteczne i angażujące narzędzie utrwalające wiedzę z obszaru zarządzania. Sprawdzają się zarówno dla menedżerów niższego, średniego jak i wyższego szczebla.

Szkolenia menedżerskie

Trudno oczekiwać od uczestników szkoleń, że od razu wprowadzą w życie poznane w trakcie zajęć narzędzia dotyczące zarządzania. To, co niejednokrotnie wydaje się łatwe podczas szkolenia, na co dzień może okazać się trudne do zaimplementowania. W związku z tym na etapie wdrażania zdobytej na warsztatach wiedzy warto wesprzeć uczestników, zachęcając ich do udziału w  karcianej grze menadżerskiej.

Nowatorskie metody stosowane przez New Players Poland ułatwiają zrozumienie i opanowanie wiedzy przydatnej do kierowania ludźmi. Karciane gry managerskie stanowią specjalistyczne narzędzie szkoleniowe, wspomagające zarządzanie. W trakcie rozgrywki uczestnicy dyskutują ze sobą, podejmują decyzje i natychmiast doświadczają ich konsekwencji. Gry doskonale uzupełniają szkolenia managerskie.

Gry edukacyjne dla menedżerów stanowią idealny pomysł na bezpieczny oraz realizowany w przyjemnej atmosferze symulator zarządzania.

Sprawdź nasze gry menedżerskie

POLIGON MENEDŻERSKI

Rekrutacje, zwolnienia, konflikty w zespole, mobbing, to tylko niektóre zdarzenia, które staną na twojej drodze.

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności menedżerskich, lub nie miałeś jeszcze okazji ich sprawdzić, zapraszamy cię do wzięcia udziału w prawdziwych manewrach.

Teraz online!

PROSTO Z MOSTU

Prosto z mostu to gra edukacyjna, której celem jest trening podstawowych technik komunikacyjnych, takich jak: pytania otwarte, pytania zanurzone, parafraza, odzwierciedlenie, komunikat JA, FUKO, demaskowanie aluzji. Gra jest doskonałym uzupełnieniem szkolenia z komunikacji. Gracze wcielają się w role menedżerów różnych działów tej samej firmy. Kontekst, w którym…

Teraz online!

KLAPEX

Stworzony na potrzeby rozgrywki KLAPEX to przedsiębiorstwo produkcyjne, w którym wytwarzane są różnego rodzaju klapki. Firma zatrudnia około stu osób, łącznie z segmentem produkcji oraz działami wspierającymi. Dla pracowników każdy dzień w pracy to czas, kiedy zmagają się ze skomplikowanymi sytuacjami, trudnymi …

Teraz online!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    ** To pole jest wymagane