Gry sprzedażowe

Gry sprzedażowe

Grupa gier rozwijających kompetencje handlowe

Na czym polega Gra "Niezwykła transakcja"?

Gra PoszkoleniowaNiezwykła transakcja” jest efektem naszej współpracy z zespołami handlowymi z różnych branż. Jest to symulacja rozmów handlowych z obszaru B2B (transakcji między reprezentantami firm).

Uczestnicy gry wcielają się na zmianę w rolę pracownika/kierownika/właściciela i handlowca w branży FMCG (artykułów szybkorotujacych – spożywczych).

Punkty zdobywa się, prowadząc rozmowy handlowe.

Gra uczy:

  • dogłębnego badania potrzeb;
  • aktywnego słuchania podczas rozmów handlowych;
  • analizowania informacji, zdobytych w rozmowie z klientem pod kątem możliwości sprzedażowych.

Gra na odłegłość?

Gra sprzedażowa „Niezwykła Transakcja” dobrze się sprawdza na odłegłość. Nasi klienci wybierają zagrać w „Niezwykłą transakcję” online! Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Chcesz wziąć udział w testowaniu nowej wersji gry?

Cały czas pracujemy nad rozwijanirm naszych produktów. Do wydania nowej wersji gry  potrzebujemy przeprowadzić testy z udziałem zespołu handlowego z branży FMCG. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w bezpłatnym teście naszej Gry Poszkoleniowej „Niezwykła transakcja” i spełniacie powyższe warunki – zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z naszym Doradcą

Nietypowe wykorzystanie gry ``Niezwykła Transakcja``

Dostaliśmy już pozytywną opinię klientów z zastosowania fragmentu Gry Poszkoleniowej „Niezwykła transakcja”, jako zadania w trakcie rekrutacji na stanowisko handlowca.