Gry motywacyjne

Gry motywacyjne

Czyli gry edukacyjne, wspierające rozwój i motywację pracowników. 

Wprowadź coś nowego w swoim miejscu pracy!

Motywacja

To, co motywuje jednego pracownika, działa demotywująco na innego. O tym na pewno przekonają się gracze W poszukiwaniu źródeł mocy. Jest to gra motywacyjna dla menedżerów, atrakcyjna ze względu na wykorzystanie realnych przykładów z pracy i elementu rywalizacji.  W każdej rundzie gracz – lider  motywuje swojego pracownika do wykonania zadania: od zostania po godzinach, do nauczenia się nowego systemu. Zasada jest prosta: im bardziej pozna swojego pracownika (ma na to szansę podczas gry), tym lepiej dostosuje do niego argumenty, którymi będzie się posługiwać podczas rozmowy motywacyjnej.  Tego uczestnik gry dowie się również gdy skorzysta z oferty: szkolenia motywacyjne dla menedżerów. To pozwoli na osiągnięcie wyższego poziomu rozmów motywacyjnych. Dobrym uzupełnieniem gry są zatem szkolenia motywacyjne dla menedżerów.

Sprawdź nasze gry motywacyjne

W POSZUKIWANIE ŹRÓDEŁ MOCY

Jak zmotywować pracownika do większego zaangażowania? – to pytanie najczęściej zadają menedżerowie naszym konsultantom. Niektórych pracowników motywuje nagroda finansowa, szkolenie motywacyjne, inni z kolei pragną awansu. Są tacy, dla …

Wprowadź coś nowego w swoim miejscu pracy. Ćwiczenia nie muszą być uciążliwe i czasochłonne. Jest to również gra dla trenerów wewnętrznych.

Teraz online!

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

Gra zachęca pracowników do wzmacniania, nagradzania zachowań współpracowników, które zwiększają motywację, wpływają na dobrą atmosferę pracy, budują otwartość i szacunek do siebie nawzajem.

 

To doskonała gra integracyjna, którą możesz łączyć z szkoleniem motywacyjnym. Staramy się, aby uczestnicy chętnie angażowali się w ich przebieg.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz – oddzwonimy tak szybko, jak to będzie możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    ** To pole jest wymagane