Szkolenia integracyjne dla pracowników

Szkolenia integracyjne

Sposoby na lepszą integrację w Twoim zespole

Oferta OUTDOOR

 

Po akcji #zostanwdomu wszystkich nas ciągnie do aktywności na świeżym powietrzu. Dla tego New Players stworzyła ofertę krótkich gier terenowych, które doskonale sprawdzą się jako wyzwanie i sposób na wspólną zabawę.

Gra „Zdobywanie flag”

Uczestnicy podzieleni na dwa zespoły zdobywają chusty zawieszone na drzewach wzdłuż leśnej drogi.
Każdy zespół ma dwa zadania: zdobyć jak najwięcej chust z terenu drugiej ekipy i obronić swój teren.
Gra trwa pół godziny, po czym następuje wymieszanie zespołów, żeby można było poznać innych graczy.

Gra „Wywiadowca”

Uczestnicy są podzieleni na dwa zespoły. Każdy uczestnik ma na czole wielocyfrowy kod, który chroni przed ujawnieniem. Głośne wywołanie tego kodu przez zawodnika z drugiej ekipy, dezaktywuje gracza. Żeby wrócić do gry musi on wrócić do „stacji ładowania”. Wygrywa zespół, który po pół godzinie ma więcej aktywnych graczy. Po jednej sesji proponujemy wymieszanie zespołów, żeby poznać innych graczy.

Gra „Przeprawa przez rzekę pełną krokodyli”

Uczestnicy muszą przedostać się na drugą stronę przeszkody terenowej, mając ograniczony czas i konkretne przedmioty zaproponowane w grze.
Cały zespół zmaga się z trudnością gry. Możliwe powtórzenie zadania w lepszym czasie z wykorzystaniem podsumowania według zasady AAR (After Action Review – zasady działania wojskowych jednostek specjalnych).

Oferta ONLINE

Warsztaty integracyjne oparte na grze „W poszukiwaniu źródeł mocy”

To, co motywuje jednego pracownika, działa demotywująco na innego. O tym na pewno przekonają się uczestnicy warsztatu W POSZUKIWANIU ŹRÓDEŁ MOCY. W każdej rundzie gry mamy za zadanie zmotywować innych członków zespołu do różnych działań. Zasada jest prosta: pracownicy mają różne potrzeby i dążęnia. Im bardziej poznamy swojego współpracownika (mamy na to szansę podczas gry), tym bardziej będziemy skuteczni w motywowaniu.

Warsztaty integracyjne oparte na grze „Prosto z mostu”

Gracze podzieleni na zespoły uczą się właściwie reagować na zaczepki słowne innych. Świetne połączenie zabawy z nauką. W fabule są wykorzystane prawdziwe odzywki pracowników, zebrane przez twórców gry. Osiąganie celów w grze zamienia się  na punkty, zdobywane indywidualnie i zespołowo, co powoduje, że emocje rosną z każdą kolejną rundą. Dobra strategia to połowa sukcesu, więc narady zespołów są ważną częścią rozgrywek. Jedna rozgrywka to 2 godziny.

Cykl quizów „Pół żartem, pół serio”

Pół żartem, pół serio

Nasz autorski quiz, który świetnie sprawdza się w roli gry integracyjnej. Odpowiadając na pytania, uczestnicy mogą się nawzajem lepiej poznać. Rozgrywki pomogą lepiej zrozumieć pozostałych pracowników. Być może z innymi łączy Cię więcej niż Ci się wydaje.