Szkolenia integracyjne i team building

Pomysł na integrację pracowników to nie tylko moda, która przyszła do Polski od naszych sąsiadów z zachodu. To przede wszystkim możliwość stworzenia zgranego zespołu osób, które w grupie pracują o wiele lepiej i efektywniej.

Istnieje wiele różnych sposobów na integrację. Nasi trenerzy zaprojektują dla Twojej firmy wydarzenie, które zostanie na długo zapamiętane, dzięki kreatywnym pomysłom. U nas nie znajdziesz standardowej oferty, bo każdą dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestników. Jako inspirację poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji.

Integracja z elementami outdoor

Imprezy integracyjne na świeżym powietrzu są idealną motywacją dla zespołu

„Zdobywanie flag”

Uczestnicy podzieleni na dwa zespoły zdobywają chusty zawieszone na drzewach wzdłuż leśnej drogi.
Każdy zespół ma dwa zadania: zdobyć jak najwięcej chust z terenu drugiej ekipy i obronić swój teren.
Gra trwa ok 30 minut, po czym następuje wymieszanie zespołów, żeby lepiej się poznać.

„Wywiadowca”

Każdy uczestnik ma na czole wielocyfrowy kod, który chroni przed ujawnieniem. Głośne wywołanie tego kodu przez zawodnika z drugiej ekipy, dezaktywuje gracza. Żeby wrócić do gry musi on wrócić do „stacji ładowania”. Wygrywa zespół, który po 30 min. ma więcej aktywnych graczy.

 „Przeprawa przez rzekę krokodyli”

Uczestnicy muszą przedostać się na drugą stronę przeszkody terenowej, mając ograniczony czas i konkretne przedmioty. Cały zespół zmaga się z trudnością gry. Możliwe powtórzenie zadania z wykorzystaniem podsumowania według AAR (zasady działania wojskowych jednostek specjalnych).

„Poligon menedżerski”

Terenowa wersja kultowej gry Poligon menedżerski. Uczestnicy muszą ułożyć plan działania i zdobywać karty z technikami z zakresu: komunikacji, zarządzania i planowania, które są ukryte na mapie. Na drodze czekają ich różne sytuacje z życia menedżerów na całym świecie, którym muszą stawić czoła.

Wszystkie wydarzenia mają na celu wyprowadzenie zespołu na zewnątrz i pomóc  mu się zrelaksować, rozluźnić i spędzić miło czas podczas szeregu trudnych zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu.

Porozmawiajmy ????

E: biuro@newplayers.pl

M: +48 668 042 744

Zostańmy w kontakcie