Szkolenie ze sprzedaży „Niezwykła transakcja” Online

Szkolenie ze sprzedaży ``Niezwykła transakcja`` Online

Szkolenie dla handlowców online w oparciu o grę Niezwykła Transakcja

Na czym polega Gra "Niezwykła transakcja"?

Szkolenie opartę o grę sprzedażową „Niezwykła transakcja” jest efektem naszej współpracy z zespołami handlowymi z różnych branż. Jest to symulacja rozmów handlowych z obszaru B2B w branży FMCG. Jest to więcej niż szkolenie dla handlowców.

Jeśli myślałeś/-łaś o podniesieniu kompetencji handlowych, na pewno przyszło Ci do głowy szkolenie sprzedażowe online. Tego typu przedsięwzięcia mogą być odbierane przez uczestników jako zbyt ogólne. Z tego powodu szkolenie sprzedażowe online oparte o grę poszkoleniową Niezwykła transakcja wydaje się idealnym rozwiązaniem. To dopasowane do różnych poziomów wiedzy i doświadczenia narzędzie, przygotowane jako specjalistyczne szkolenie dla branży FMCG. Dlatego zaskoczy cię jak bardzo skuteczne jest to szkolenie dla handlowców.

Czy szkolenie sprzedażowe online sprawdzi się w każdej sytuacji?

Nie! W sytuacji pracy stacjonarnej, kiedy handlowcy spotykają się na co dzień, sugerujemy aby gra dla handlowców online Niezwykła transakcja uzupełniała szkolenie sprzedażowe dla branży FMCG o tak potrzebny trening. Co za tym idzie, można jej użyć do podniesienia zdolności sprzedażowych zespołu. Będziesz zachwycony/-a zróżnicowanym poziomem trudności, prawdziwych sytuacji z branży FMCG. To właśnie sprawia, że w trakcie rozgrywek handlowcy poczują się jak na prawdziwym spotkaniu z klientem. W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie gra poszkoleniowa Niezwykła transakcja w wersji stacjonarnej.

A co zrobić jeśli zespół handlowców jest rozproszony? Czy wtedy rozwiązaniem jest gra sprzedażowa online?

Tak, jeśli myślisz, żeby szkolenie dla branży FMCG było czymś wyjątkowym, możesz skorzystać z wersji mobilnej i zorganizować rozgrywki Niezwykłej transakcji. Czyli może to być gra dla handlowców online.

Uczestnicy gry wcielają się na zmianę w rolę pracownika/kierownika/właściciela i handlowca w branży FMCG. Handlowcy uczą się jak doprowadzić do transakcji dzięki informacjom zwrotnym, otrzymanym od kolegów/koleżanek, grających rolę klientów.

Punkty zdobywa się, prowadząc rozmowy handlowe.

Gra uczy:

  • dogłębnego badania potrzeb;
  • aktywnego słuchania podczas rozmów handlowych;
  • analizowania informacji, zdobytych w rozmowie z klientem pod kątem możliwości sprzedażowych.

Punkty zdobywa się, prowadząc rozmowy handlowe.

Czas trwania jednego szkolenia:

120 min
Jak rozpoznać skutecznego handlowca – rekrutacja do działu sprzedaży.

Gra na odległość?

Gra sprzedażowa „Niezwykła Transakcja” dobrze sprawdza się jako szkolenie sprzedażowe online. Nasi klienci często wybierają tę wersję rozgrywek.

Podejmij wyzwanie i zorganizuj rozgrywki Niezwykłej transakcji – gra sprzedażowa online! Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Chcesz wziąć udział w testowaniu nowej wersji gry?

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów. Do wydania nowej wersji gry  potrzebujemy przeprowadzić testy z udziałem zespołu handlowego z branży FMCG. Jeśli zainteresowała cię Gra Poszkoleniowa „Niezwykła transakcja” – gra sprzedażowa i spełniacie powyższe warunki – zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z naszym Doradcą

Udostępnij program znajomym