Szkolenia dla mistrzów, brygadzistów, liderów

Firma szkoleniowa New Players przedstawia szkolenia menedżerskie

Szkolenia dla menedżerów produkcji

Stań się liderem, którego autorytet, podejście oraz sposób działania budują lojalność i zaangażowanie całego zespołu produkcyjnego.

Szkolenia miękkie dla menedżerów produkcji kierujemy do wszystkich kierowników, brygadzistów, mistrzów i team liderów, którzy zarządzają choćby kilkuosobowym zespołem pracowników.

Warsztaty opierają się na rozwoju kluczowych kompetencji menedżerskich, w nawiązaniu do najistotniejszych celów biznesowych, jakie przed nimi stoją.

Ponad 20 – letnie doświadczenie trenerskie konsultantów New Players Poland przede wszystkim umożliwia realizację różnorodnych tematów i niekonwencjonalnej formie – Gier Poszkoleniowych, dzięki którym skutecznie budujemy nawyki.

Czym są Gry Poszkoleniowe?

Realizowane tematy

Poniżej podajemy przykładowe tematy szkoleń dla menedżerów, które realizowaliśmy dla naszych klientów. Temat i program zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

  1. TRIO LIDERA – delegowanie, monitorowanie, egzekwowanie (7h)
  2. ROZWIJAM SWÓJ ZESPÓŁ – style zarządzania pracownikami (7h)
  3. SKUTECZNIE PRZEKAZUJĘ INFORMACJĘ – jak unikać błędów w komunikacji (7h)
  4. KOMUNIKACJA BUDUJĄCA AUTORYTET – partnerski styl komunikowania się (7h)
  5. PLANUJĘ PRACĘ ZGODNIE Z PRIORYTETAMI – zasady organizowania zadań (7h)
  6. SYMULATOR ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM

W projekcie wykorzystujemy grę KLAPEX lub Poligon Menedżerski.

Case study: Jakie korzyści ma HR z Gry Poszkoleniowej Klapex

Metodyka w trzech krokach

Szkolenie w trzech krokach

Trzy formy uczenia się

Maksymalny poziom praktyki

Atrakcyjna forma

Na co zwracać uwagę wybierając szkolenia dla menedżerów?

Większość firm szkoleniowych oferuje bardzo podobną jakość warsztatów. Ale bywa, że choć program warsztatu jest opisany w niezwykle zachęcający sposób, to po jego odbyciu uczestnik może odczuwać  pewien niedosyt czy rozczarowanie.

Jak uniknąć tego efektu i co brać pod uwagę wybierając spośród tak olbrzymiej oferty na rynku?

Po pierwsze, warto sprawdzić, czy osoba prowadząca ma jakiekolwiek doświadczenia w zakresie zarządzania. Trudno bowiem uczyć czegoś, o czym nie ma się zielonego pojęcia. Uczenie kompetencji, których nigdy się nie realizowało, to bazowanie na wiedzy teoretycznej, wyczytanej z książek, która czasami nie przystaje do rzeczywistości.

Po drugie, istotne jest również to, czy trener, który ma prowadzić warsztat zna specyfikę organizacji, dla której przygotowuje szkolenie. Zupełnie inną kulturę zarządzania mają przecież duże korporacje, gdzie dominują bardziej formalne reguły pracy, a inaczej pracuje się w małych przedsiębiorstwach, w których panuje niemal rodzinna atmosfera. Znajomość specyfiki środowiska, w którym pracują potencjalni uczestnicy szkolenia jest niezwykle istotna w procesie realizacji warsztatu.

Po trzecie, jeżeli jako klient widzę, że firma szkoleniowa jest gotowa zrealizować warsztat na wybrany przez mnie temat bez rzetelnego przygotowania się do niego, od razu powinienem zastanowić się, czy jest on warty mojej inwestycji. Zrobienie szkolenia bez diagnozy potrzeb uczestników, poznania specyfiki ich pracy, określenia celów rozwojowych z bezpośrednim przełożonym, to inwestycja, która może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Po czwarte, psychologia uczenia się już dawno pokazała, że zapamiętujemy najwięcej, gdy działamy a nie biernie słuchamy. Co więcej, teoria trójkąta kompetencji mówi, że aby się czegoś nauczyć musimy: wiedzieć, umieć i chcieć tę nową umiejętność stosować na co dzień. Ten efekt można uzyskać planując warsztaty w oparciu o trening realizowany w zespołach, w atmosferze zabawy a nie oceny. A najlepszym narzędziem do tego są gry lub symulatory.

Konferencja

Szkól się grając w gry!

Zaprojektujemy dla Ciebie ciekawe i angażujące szkolenie, które uczestnicy zapamiętają na długo.
Standardowa cena jednodniowego szkolenia to 4 500 PLN NETTO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    ** To pole jest wymagane