Kurs na zmiany

Gra poszkoleniowa w nowej odsłonie… Kurs na zmiany, czyli dogrywka Poligonu Menedżerskiego.

Morze

Wzburzone morze kołysze kadłubem żaglowca, jak wiatr suchymi liśćmi na drzewie. Żagle łopoczą z trzaskiem, wśród wycia tajfunu. Fale z dziką furią uderzają o kadłub, przelewając się za każdym razem po pokładzie, podcinając nogi, próbującym utrzymać się w pionie ludziom. Załoga za wszelką cenę stara się utrzymać kurs. W messie talerze i kubki nabierają rozpędu, obijając się o wewnętrzne ściany kadłuba. Raz w jedną, raz w drugą stronę. Trochę jak w upiornym tańcu. Pompa zenzowa pracuje bez wytchnienia, wyrzucając litry wody. Obsługa robi wszystko, żeby łódź zachowała pływalność. Z ciemności dobiega głos Kapitana: – Tylko spokojnie ludzie… Jeszcze trochę i tajfun porzuci nas jak pies ogryzioną kość! – Damy radę Kapitanie! – słychać w odpowiedzi.

Czy jesteś gotów, by zmierzyć się z kolejnymi przygodami menedżerów, na pokładzie żaglowca, który obrał Kurs na zmiany!
Sprawdzone zasady gry, nowe karty technik, nowa grafika i zaskakujące sytuacje to wyzwanie dodatku Poligonu menedżerskiego.  

Poligon menedżerski - Kurs na zmiany

Ćwicz umiejętności menedżerskie w praktyce!
Zagraj w grę poszkoleniową Poligon menedżerski i zmierz się z sytuacjami, z którymi menedżerowie z całego świata mierzą się na co dzień. Dzięki kolejnej części jaką jest Kurs na zmiany możesz poznać jeszcze więcej technik przydatnych w zarządzaniu.

Gra poszkoleniowa Kurs na zmiany porwie cię w nowe trzy obszary wiedzy: zarządzanie zmianą, motywacja i prowadzenie efektywnych spotkań. Dzięki niej zapamiętasz 28 nowych kart, które dołączyły do poprzednich zagadnień: komunikacji, zarządzania i zarządzania aktywnością w czasie. Nowe sytuacje: Azymut, Co powie kapitan?, Na ostrzu noża i wiele innych postawią cię przed koniecznością wybrania kart z Poligonowego niezbędnika. W tej chwili, razem z dodatkiem, to aż 61 kart będących, zdaniem graczy doskonałym wsparciem w pracy menedżera. Szeroki wybór, to wyższy poziom trudności. Możesz pomóc sobie w wyborze stosując Ruch z wiatrem – nową opcję zawartą w dodatku do Poligonu menedżerskiego – Kurs na zmiany.

Tomek Jankowski

 

Kurs na zmiany

Nie czekaj – dołącz do załogi, przyjmij wyzwanie i zagraj w Kurs na zmiany!

Możemy porozmawiać o dodatku na spotkaniu online!

E: biuro@newplayers.pl

M: +48 668 042 744

5/5 - (2 votes)

Powiązane posty